Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Polichna Czwarta: Omijała psa, zginęło 3-tygodniowe dziecko (zdjęcia)

Utworzony przez jan ostrzyca, 16 października 2010 r. o 22:56 Powrót do artykułu
Tomek napisał:
Szczerze współczuje rodzicom. To wielka tegedia. Jestem tylko ciekaw jak było przewożone to dziecko. Czy w foteliku? Jakiej jakości był ten fotelik? Sam mam dziecko i dbam o jego bezpieczeństwo. Ale czasami jak widzę że ktoś przewozi własne dziecko na rękach lub źle przypięte maleństwo to aż coś się we mnie gotuje.
fotelik firmy graco junior /auto baby *** gwiazdki w testach .Prawdopodobnie zle zamontowany,co moglo byc glowna przyczyna nieszczescia.DZieci do 1 roku zycia powinny jezdzic tylem do kierunku jazdy.moje najszczersze kondelencje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy współczucia dla rodziców. Kiedyś w podobny sposób omijałem pijanego rowerzystę, który wjechał mi przed maskę z bocznej drogi. Jechałem jakieś 90 km/h i odruchowo próbowałem ominąć pijanego bydlaka. Ominąłem, bydlak ocalił życie. Wiozłem wtedy dwójkę dzieci i kiedy opanowałem samochód przysiągłem sobie, że nigdy nie zrobię tego ponownie. Jeśli kiedyś przed maskę wyskoczy mi zwierzę, pijak, rowerzysta, motocyklista niech Bóg ma go w opiece bo nawet nie spróbuję go ominąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@ napisał:
fotelik firmy graco junior /auto baby *** gwiazdki w testach .Prawdopodobnie zle zamontowany,co moglo byc glowna przyczyna nieszczescia.DZieci do 1 roku zycia powinny jezdzic tylem do kierunku jazdy.moje najszczersze kondelencje
Może tak, może nie. Jeśli wóz rzeczywiście koziołkował, szanse dziecka na przeżycie były bliskie zeru nawet w fotelu na 5 gwiazdek i prawidłowo zamocowanym. Praw fizyki się nie oszuka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goska napisał:
Ludzie ale jestescie glupi-Ci ktorzy pisza ,,ze dobrze mamusi-moze isc do pracy...,, Zastanowcie sie nim cos napiszecie ,myslicie ze ona tego chciala!!!! Kobieta cierpi,taka tragedia,a wy z takimi tekstami-leczcie sie!!!!!!!!!!!! A poza tym co myslicie ze kazdego juz stac wykupowywac same markowe rzeczy-czasami te markowe sa gorsze od tych tanszych i bylo to powierdzone kilka miesiecy w telewizji gdzie renomowana firma wyprodukowala wadliwe foteliki gdzie zle byly zabespieczone zatrzaski w bazie!! Wiec prosze nie pisac ze tanie-znaczy gowno!!!! deb***e w tej Polsce jakich malo!!! Jak mozna obwiniac matke w takim momencie przeciez ona tak cierpi i jeszcze z praca wyskakiwac no popieprzency z Was i tyle i nie boje sie napisac takiego slowa i tak Was okreslic!!!!(dotyczy tego uszczerbku* ktory wypisuje tak o matce)
deb***ko skończona nikt nie pisze że dobrze tej matce co staciła dziecko, tylko chodzi o matki które znalazły się w domach dla matek samotnych. Kretynko najpierw przeczytaj o co chodzi a potem PISZ!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
deb***ko skończona nikt nie pisze że dobrze tej matce co staciła dziecko, tylko chodzi o matki które znalazły się w domach dla matek samotnych. Kretynko najpierw przeczytaj o co chodzi a potem PISZ!!!!!!!
O czym Ty piszesz!! nawet brak Ci odwagi by sie przedstawic a dyskutujesz! Chyba raczej Ty masz trudnosci w interpretacji tekstu!!! Czy oskarzanie matki o fotelik w takiej sytuacji jest rowniez mowa o samotnych matkach itp.???? Jestes zalosny/a - obiekcie niezidentyfikowany!!!! A nawet jesli chodzi o ,,te,, matki to czy nie pomyliliscie tematu?-chyba raczej nie jest na temat???????? Jak zamierzasz kogos wyzywac za prawde a pochwalac tych co gania te biedna kobiete to wsadz ryj w sedes i tam siedz!!!! pajacu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczerze?Tak to jest jak się niemowlęta zamiast do kołyski,pakuje do samochodu.W życiu bym tego nie zrobiła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po powyższych komentarzach widzę że słusznie robię oddając pieniądze na zwierzęta.Na człowieka nie oddam już grosza skoro rodzą się tacy chamscy popaprańcy.Schroniska dla zwierząt bogate?kpina!Wszystko się mogło zdarzyć.A gdyby nie pies tylko inne dziecko wybiegło nagle na drogę to co byście pisali szczekacze?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kur.. ludzie zastanówcie się co piszecie rodzice stracili dziecko i nie ważne w jakich okolicznościach ale maluch miał 3 tygodnie... Nawet nie potrafie sobie wyobrazić co czuje matka... trzy tygodnie temu miała jeszcze pod sercem swoje ukochane dziecko a teraz musi go pochować :-( podrążam się w bólu z Wami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Maniek napisał:
Gdzie jest Bóg kochający ? W świetle takich tragedii jasne jest, że religia i Bóg, który nas kocha,to kpina ! ! !
I tu masz racje gdzie on jest...A jak ktos mi powie ze Bog tak chcial....To w takim razie to zwykly morderca..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do wszystkich, którzy winią za zdarzenie Boga: nie uważaliście na religii chyba, bo tam zwykle się mówi, że Bóg dał człowiekowi rozum i wolną wolę. Rozumu więc należy używać w każdej sytuacji. A tym, którzy winią za zdarzenia psa, przypominam, że zwierzęta zasób inteligencji mają dosyć ograniczony i zasady ruchu drogowego nie są im raczej znane. Jeżdżę dosyć dużo i nie wierzę, że przy zachowaniu odpowiedniej do warunków prędkości doszłoby do takiego wypadku. Ten wypadek powinien być przestrogą dla wszystkich kierowców. I nic tu nie pomogą złośliwe, czy cyniczne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
xyz napisał:
Szczerze?Tak to jest jak się niemowlęta zamiast do kołyski,pakuje do samochodu.W życiu bym tego nie zrobiła
3 tygodniowe dziecko to jeszcze noworodek i jak najbardziej masz rację, że nie powinno podróżować samochodem.To nieroztropność, ale szczerze im współczuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jak tam z predkościa było????? gdyby wolniej jechała to nie straciłaby panowania nad pojazdem -jak myslicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bohdan 82 napisał:
niektorzy pisza bezczelnie,bo rodzicami nieesa.beda,to zrozumieja,,
Zgadzam się, kiedy ma się własne dzieci można zrozumieć taką tragedię, wyrazy współczucia dla rodziny. Maleństwo jest wśród aniołków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do alkoholika - myślę, że jeśli nic nie wiesz to nie sugeruj bzdur.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boga niema jest MOTOR )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prrr napisał:
Boga niema jest MOTOR )))
a co to jest ten MOTUR ?? Wisła Płock - Motor Lublin 2:0 Czy to o to chodzi ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżdżę tamtędy napisał:
gdyby właścicel trzymał psa na łańcuchu,to do tragedii by nie doszlo.Gdyby pies był na łańcuchu,oszołomu z ochrony zwierząt wąlściciela psa wsadzili by do pierdla.Gdyby baba przejechała psa,to również odpowiadała by karnie za zabicie kundla. I tak źle i tak niedobrze.Ale niemowlak by sobie żył,a autko by również niewiele ucierpiało.... SUROWO ukorać wlaściciela psa!!!!Niech odpowiada za wypadek i śmierć niemowlaka.Chyba z dychy nie zejdzie.
boze gdzie tacy ludzie sie rodza jak autor ponizszego postu. czy ty wiesz co piszesz czlowieku? martwisz sie autkiem gdy zginelo dziecko? ukarac wlasciciela psa? lecz sie czlowieku moze ten pies uciekl mu na chwile i ta chwila wystarczyla ... znam to z wlasnego doswiadczenia . co pomoze rodzinie dziecka ukaranie wlasciciela psa... zal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w tej Polichnie to chodzą wszyscy jak święte krowy poczynając od kotów psów dzieci na rolkach a kończąc na dziadkach i babkach co jeszcze pyskuje jak się na nich trąbi bo przechodzi gdzie chce i nie patrzy czy jedzie ktoś czy nie a właściciele psów to powinni bulić za psy plątające się po szosie jak za mokre zboże
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piter zrobiłbyś porządek z nimi wszystkimi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od kiedy (widoczne na foto) fotelik dla małego dziecka, który widać na zdjęciu,zapina się przodem do kierunku jazdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...